OGRAJ BUKA

"Nie liczy się to ile wygrasz, ważne żebyś nie przegrał"


#16 2018-10-06 15:44:53

ricardo

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 1265
Punktów :   

Re: od admina

witam

Many i Manklodo widzicie już TOP SECRET
macie tam własne tematy w których możecie typować i pisać własne przemyślenia i pomysły

pozdro

Offline

#17 2018-10-06 23:11:38

piratos

stały bywalec

Zarejestrowany: 2018-03-06
Posty: 202
Punktów :   

Re: od admina

Many77 napisał:

Pagni napisał:

w sumie to Wam współczuję a czego ano gry tylko i wyłącznie w ziemniakach ricardo też gra w ziemniakach ale gra też i w internetowych  Opieranie się na grze tylko w ziemniakach ,,, brak słów tylko współczucie    OK na progresji można nawet wyjść na plus i w ziemniakach, ale oddawanie dobrowolnie tyle własnej kasy !? I pamiętajcie im dłużej i więcej gracie w ziemniakach tym dłużej nic się nie zmieni a różnego pokroju juroszki śmieją się i zbijają fortunę na Was no w sumie  po to posmarowali komu trzeba

Możesz współczuć. Jakoś nie specjalnie mnie to interesuje. Gram na trzech ziemniakach i BaH . Kursy na remisy w BaH są zawsze o 0,15 do 0,2 niższe niż w ziemniakach ( oczywiście trzeba sprawdzać na bieżąco). Sumarycznie zawsze decyduje gdzie zagrać i jeżeli różnica przy zakładzie za 100 PLN i potencjalnym kursie jest niższa niż 10 PLN gram ziemniaka.

ja gram z podatkiem mniejsze stawki, ale obiektywnie trzeba przyznać jaka to przepaść - przykładowo kurs bez podatku 2,65 jest równy kursowi 3 z podatkiem, różnica 0,35 a prawie taka sama ewentualna wygrana.
do tego oferta na niektóre ligi pojawia się bardzo późno i wtedy nie mogę kombinować by zagrać bez podatku lub nie stworzę systemów.
pojawiła się szansa na konto zagraniczne i czekam aż wreszcie uda się.

ostatnio fortuna szaleje negatywnie, ciągle aplikacja wiesza się, nie idzie się zalogować przez godziny, masakra

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Olsztynek hotelstayfinder.com